MALTA 8 DIENAS

Informācija
Сeļojuma cena no:: 
195.00€
Ceļojuma ilgums: 
7
Ceļojumā iekļauts: 
Lidojums
Transfērs
Dzīvošana viesnīcā
Ēdināšana
Brauciens ar autobusu

Izbraukšanas / izlidošanas datums

25.08.2019
29.08.2019
01.09.2019
05.09.2019
08.09.2019
12.09.2019
15.09.2019
19.09.2019
22.09.2019
26.09.2019
29.09.2019
03.10.2019
06.10.2019
10.10.2019
13.10.2019
17.10.2019
20.10.2019
24.10.2019
Pasūtiet ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete

1. DIENA 
Reģistrācijas sākums Rīgas lidostā. 
Lidojums Rīga-Malta. Ierašanās Maltā. 

Malta - valsts ar senu vēsturi. Valsts galvenas salas nosaukums ir cēlies no finikiešu „maleta”-„pajumte”. Tas ir pilnīgi saprotami, jo salas piekraste sastāv no omulīgām un ērtām ostam. Šajā nelielajā zemes gabalā ir koncentrēti dažādi unikālie arhitektūras pieminekļi no visiem cilvēces vēstures epizodiem, no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Noslēpumaini Maltas megalītiski tempļi ir uz 500-1000 gadiem vecāki nekā Ģizes piramīdas. Tieši šeit savas pēdas atstāja finikieši, arābi un normaņi un Napoleons. Pasaules civilizācijas atnāca un aizgāja, bet Malta palika. No pēdējiem kolonizatoriem – britiem palika atmiņas un otrā valsts valoda. 

Transfērs uz viesnīcu. 
Izmitināšana 3* viesnīcā. 
Atpūta. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu). 

2. - 7. DIENA 
Brokastis viesnīcā “zviedru galds”. 
Brīvais laiks. Atpūta 
Pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām ekskursijām. 
8. DIENA 
Brokastis viesnīcā. 
Numuru atbrīvošana. 
Brīvais laiks. 

Тransfērs uz lidostu. Reģistrēšānās lidojumam. 
Lidojums Malta - Rīga 
Ierašanās uz Rīgu. 
EKSKURSIJU APRAKSTS 
Ekskursija uz viduslaiku galvaspilsētu - Mdinu( pēc vēlēšanās par papildus maksu vai brīva diena). 
Kadreiz šajā vietā bija plaukstoša romiešu pilsēta, vēlāk arābu laikā, Mdina kļūst par citadeli, un ar spāņu atnākšanu – par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur pilis stāv blakus kopā ar klosteriem un nelielām kapelam – ne velti aragoniešu karalis Aļfonso sauca Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela atvedīs mūs uz Mdinas bastejiem, no kurienes paveras lieliski skati gandrīz uz visu Maltu. Ekskursijas beigās mēs apmeklēsim arodu centru pilsētā Ta-Ali, kur taisa gandrīz visus suvenīrus un var paverot meistaru darbu un iegādāties izstrādājumus no stikla, sudraba un keramikas. 

Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu - Valletu. 
Pilsētu dibināja Varens Hospitaleru Ordeņa Maģistrs – Žans Parizo de Valets, kurš arī deva nosaukumu jaunajai galvaspilsētai 1956. gada martā. Šodien Valetta – varens arhitektu un kara inžinieru meistardarbs, kuri tik nelielā teritorijā ir gan lieliskās pilis, gan neieņemami bastioni. Šodien Valetta ir vienīga galvaspilsēta, kura sākumā uzcelta uz papīra un pēc tam uzcelta iz kadreiz tukša Sčiberrasas raga. Ekskursijas sākumā mēs apmeklēsim Barakas augšējos dārzus, no kurienes veras lieliska Lielas ostas panorama. Pēc tam mēs dosimies pastaigā pa pilsētu, apstajoties pie nozīmīgākajām ekām, kurus uzbūvēja bruņinieki-hospitaleri. Mēs apmēklēsim arī Svētā Ioana katedrāli (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus ~6 EUR), kur apskatīsim slavena mākslinieka Kavardžio darbus. Pēdējā apstāšanās pie Varenu Maģistru pils. 

Ekskursijas brauciens uz Rotonda Mosta katedrāli, Palacco Parizio pilī un San Anto dārziem . 
- Slavenā Sv. Dievmātes katedrāle vai Rotonda Mosta (Mosta Domem, Mosta Rotonda) - viena no pasaulē lielākām katedrālēm, ieņem ceturto vietu pasaulē pēc rotоndas apjoma. Pirmais akmens katedrāles dibināšanai tika ielikts 30. maijā 1833. gadā. Celtniecība ilga 27 gadus! 
- Slavenā Palazzo Parisio pils pieder Scicluna dzimtai , kura ir viena no Maltā atpazīstamākajām ģimenēm. Palazzo Parisio pils ir uzbūvēta 1890. gadā Maltas uzņēmēja Palazzo Parisio vadībā, kurš izveidojot to ar greznu interjeru. Šī pils ir būvēta baroka stilā, teritorijā esošie ziedu dārzi krāšņi papildina apskates ainavu, kuru mēdz salīdzina ar slaveno Versaļu samazinātā versijā. Palazzo Parisio pils tika restaurēta, un šobrīd ir atvērta publiskai apskatei, kā maltiešu 19. – 20. gs. arhitektūras pērle. 
- San Anto dārzi (San Anton Gardens) vietējie tos mēdz dēvēt par prezidenta dārziem. Šajos dārzos labi ir aizvest tos cilvēkus, kas uzskata, ka Malta tie ir tikai dzelteni akmeņi, izdeguši saulē zālāji un lauki, minimāls zaļās krāsas tonis ainavā. Liela zāļaugu daudzveidība, košas krāsas, strūklakas un dzīvas radības novērsīs visas šaubas un stereotipus. Dārzā ir apkopoti visi iespējamie ziedi un krūmāji no vidusjūras floras, izaudzēti un saglabāti gadsimtiem veci koki, savukārt akmens urnas , strūklakas, dīķi un šī dārza puķudobes sniegs īstu baudu floras cienītājiem. 
Iejas maksa Palazzo Parisio pilī 8 eiro (apmaksa uz vietas) 

Kruīzs apkārt Maltai (visai dienai) 
Kruīzs visai dienai notiek apkārt Maltai ērtajā kuģī ar 100 cilvēku ietilpību. Jūs izbaudīsiet salas burvīgās ainavas, kā arī neaprakstāmo ūdens nokrāsu, kas apskauj visu Maltu apkārt. 
Šis kruīzs sāksies ar ievērojamāko objektu apskati kā bastioni apkārt Valletai. Vēlāk mēs nokļūsim uz dienvidiem Maraskalas pilsētas pusē. Pēc maršruta dosimies gar Zilo Grotu, tad uz rietumiem, kur izvietojušās pašas augstākās Maltas klintis Dingli, tad pie Ankor Bej ielejas, kur kādreiz tika filmēta filma „ Jūrnieks Papaijs”. Šīs ekskursijas spilgtākā detaļa ir kristāldzidrais ūdens Zilajā Lagūnā pie Komino salas. 
Brauciena laikā Jūs varēsiet izmantot bāru, kas atrodas uz klāsts (dažādi alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veidi - bezmaksas) un pēc vieglām pusdienam Jums būs brīvais laiks lai papēldēties, pirms mēs dosimies atpakaļ ceļā. 
Ekskursija var tikt piedāvātā citā dienā laikapstakļu dēļ. Ekskursijas pārnēšana uz citu dienu neietekmē tūres programmas izpildi. 

Trīs pilsētu apvidu - Sengleju, Kospiku un Birgu - kur sākotnēji, ieceļojot Maltā 1530. gadā apmetās Hospitaleru Ordenis. Pirmās pilis, kapelas, inkvizitora pilis, pirmie nocietinājumi un Ordeņa galeru (no koka grebtu kara kuģu) piestātnes vietas – visu šo mēs ieraudzīsim šīs ekskursijas laikā. 
Tālāk mēs dosimies uz zvejniekciemu Marsašloka, kur svētdienās krāsainās zvejnieku laivās notiek zivju tirdzniecība. 
Pēc tam mēs dosimies pie slavenā Zilā Grota, kur varēs pavizināties ar laivu (papildus maksa 8.00 eur, apmaksājas patstāvīgi ekskursijas laikā) un apsktatīt daudzas alas, pārsteidzošu tirkīza krāsas ūdeni un majestātiskas piekrastes klintis. 

Ekskursijas brauciens uz zvejniekciemu Marsašloka, kur svētdienās krāsainās zvejnieku laivās notiek zivju tirdzniecība. 
Pēc tam mēs dosimies pie slavenā Zilā Grota, kur varēs pavizināties ar laivu (papildus maksa 8.00 eur, apmaksājas patstāvīgi ekskursijas laikā) un apsktatīt daudzas alas, pārsteidzošu tirkīza krāsas ūdeni un majestātiskas piekrastes klintis. 

Ekskursijas brauciens uz Gozo salu (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu). Pēc 20 min pārcelšānās ar prāmi, mēs burtiski nokļūstam kā cita pasaulē. 
Gozo - zaļa un vienmēr plaukstoša sala, dzīves ritms šeit ir vienmērīgs, nesteidzīgs, visapkārt jūtamajā senlaicīgu tradīciju ietekmē. 
Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina Jaunavas Marijas svētbilde, šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšēju nocietinātu daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nobaudīt tradicionālās maltiešu uzkodas – vietēju sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperus, kā arī papildināt garšas buķeti ar kādu izsmalcinātu vietēja vīna glazi. 
Tieši tur tika filmēta visiem pazīstams seriāls ""Game of Thrones". Būs arī iespēja izbraukt ar laivu (par papildus maksu) 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

CENĀ IEKĻAUTS: 
- Lidojums Rīga - Malta - Rīga  
- Rokas bagāža 1 gab. (max izmērs 35х20х20 cm)* 
- Transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta 
- Izmitināšana 3* viesnīcā, divvietīgā numurā + brokastis (7 naktis) 

Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +10€ / vienā virzienā (2 gb) 
- 35 cm x 20 cm x 20 cm (mazā rokas bagāža)+ 
- 55 cm x 40 cm x 20 cm (lielā rokas bagāža) 

EKSKURSIJAS: 
- Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - nepilna diena (Hadžar Im Templis, Zurri Leleja un šovs "Akmena mantojums)- €33 pieaug/ €33 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - vesela dienu ar pusdienam (Hadžar Im Templis, Zurri Leleja un šovs "Akmena mantojums) - €65 pieaug/ €65 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz Mdinu - € 34 pieaug/€34 bērns vai uz veselu dienu ar pusdienam - € 59 pieaug/€ 59 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām (Sengleja, Kospiku un Birgu) €36 pieaug/ €36 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz Gozo salu - €70/€70 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu - Valletu - €46 / €46 bērns 
- Ekskursijas brauciens uz Palazzo Parisio pili + San-Anto dārzi + Slavenā Sv. Dievmātes katedrāle vai Rotonda Mosta - €55 pieaug/ €55 bērns 
- Kruīzs apkārt Maltai visai dienai - €45 (nenotiek ziemas laikā) 
- Kruīzs pa jūras līci - €39 pieag / €39 bērns (nenotiek ziemas laikā) 

*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

BĒRNIEM: 
Ja Jūs ceļojiet kopā ar bērniem vecumā 0-12 gadiem: 
- Ekskursijas - 50% 
*Izņemot ekskursiju - kruīzs apkārt Maltai. 

Tūres cena bērniem vecumā 0-1.99 gadi (līdz 2 gadu vecumam) - 120€ 
*Papildus maksa par izmitināšanu netiek piemērota, ja bērns guļ vienā gultā ar vecākiem un/vai bērnu gultiņā (pieejamību var noskaidrot iebraukšanas dienā viesnīca). 
PAPILDIZDEVUMI: 
- Nododāma bagaža (maks svars līdz 20 kg) - €85 (abos virzienos) 
Sēdvietu izvēle un izcenojumi lidmašīnā: 
- Standarta vietas - no €18 (abos virzienos) 
- Vietas 4-5 rindā - no €28 (abos virzienos) 
- Vietas ar ērtībām un papildus vietu kājām - no €32 (abos virzienos) 
SVARĪGA INFORMĀCIJA: 
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma. 
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu. 
- Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību, neizmainot programmas saturu.

Es pasūtu ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete