JAUNAIS GADS SLOVĀKIJĀ TERMĀLAIS KŪRORTS

Informācija
Сeļojuma cena no:: 
480.00€
Ceļojuma ilgums: 
6
Ceļojumā iekļauts: 
Transfērs
Dzīvošana viesnīcā
Ēdināšana
Brauciens ar autobusu
Pasūtiet ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete

1. DIENA 
Izbraukšana no Rīgas 6.00. 
Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīca. 

2. DIENA 
Braucienā uz Slovākiju mēs apstāsimies pie vienas no Polijas skaistākajām pilīm- Ņedzicas jeb pazīstamas arī kā Dunajecas pils. Tās attēli grezno vairāku grāmatu un bloknotiņu vākus. Pēc nelielas pastaigas pa pili, no kuras mūriem atklājas brīnišķīgas ainavas, mēs varēsim nodegustēt un iegādāties tradicionālo kūpināto sieru, kas ir izplatīts Slovākijā un Polijā. 

Iebraucot Slovakijā mēs apmeklēsim vēl vienu pili – slovāku pili- cietoksni Stara Ļubovņa, kas izvietojusies uz 711 metrus augsta kaļķakmens kalna. Senatnē pils bijusi slavena kā karaļu tikšanās vieta, kā Polijas karalisko regāliju glabātuve. Šeit pazemē esot bijis ieslodzīts slavens slovāks - Morics Beņovskis, muižnieks, ceļotājs un Madagaskaras karalis. 

Vēl pa ceļam uz viesnīcu apstāsimies pie firmas veikala, vienīgajā viskija darītavā Austrumeiropā Nestville Park, kur varēsim iegādāties ne tikai labas kvalitātes alkoholiskos dzērienus par zemām cenām, bet arī slovāku saldumus un arī suvenīrus. 

Ierašanās senajā termālaja kūrortā Vyšne Ružbachi, kas zināms jau no 1549.gada. Kūrorts darbojas visu gadu un savu atpazīstamību ieguva pateicoties unikālajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem. 

Izvietošanās skaistos, Alpu kalnu namiņiem līdzīgos, viesu namos ar lielām istabām. Ziemas vakaros šie namiņi izskatās īpaši romantiski. Laternu gaismās mirdzošās, egļu ieskautās kupenas, lāstekas, kas izstiepušās līdz pašai zemei, pārceļ mūs pasakā. Burtiski dažu metru attālumā no viesnīcas atrodas travertīna ezers Krāteris ar patīkami siltu ūdeni. Pat ziemā ūdens temperatūra nav zemāka par + 20 - +23 gradiem. Te ir arī termālie baseini ar saunu, ko mēs varēsim apmeklēt katru vakaru pirms vakariņām. Restorāna kompleksā “Baltais nams”, kur mēs ieturēsim maltītes, vakaros notiek deju vakari dzīvās mūzikas pavadījumā. Ieeja tūristiem, kas atpūšas kūrortā, ir bez maksas. Cenas bārā ir ļoti demokrātiskas. 

2 km attālumā no kūrorta atrodas 7 slēpošanas trases ar dažādām sarežģītības pakāpēm. Iespējams slēpot arī tumsas laikā. 

3. DIENA 
Pirmajā mūsu atpūtas dienā piedāvajam izbraukumu uz Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varēsim pacelties kalnu virsotnē Lomnicky štit 2634 m augstumā. Vai arī citiem pietiks ar pacelšanos līdz kalnu slēpotaju centram Skalnate pleso, kas atrodas 1751 m v.j.l. 

Ja mūsu kompānija būs kalnu slēpotāji, tad vēlak mēs varēsim sadalīties. Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet p[ārējiem piedāvajam apmeklēt Vrbovas termālo parku, kas atrodas 16 km attālumā no Tatranska Lomnica. Vrbovas izklaižu komplekss sastāv no 10 slēgtiem un atklātiem baseiniem. Ūdens temperatūra tajos svārstas no 26 – 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu, sirds – asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpošanas orgānu saslimšanām. Pēc baseinu apmeklejuma var doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksa teritorijā darbojas pārtikas veikaliņi, bufete, uzkodu būdiņas. 

Atgriežoties viesnīcā – termālie baseini, sauna, muzikālais vakars... 

4. DIENA 
Dienas pirmaja pusē brauciens uz Augsto Tatru kūrortu Štrbske Pleso. Šī ir populāra vieta ziemas sporta veidu sacensībām, labākais augstkalnu kūrorts Augstajos Tatros pie tāda paša nosaukuma ezera, 24 km no Popradas. Uz šejieni brauc slēpotaji, tramplīnlēcēji, snovbordisti. Apmēram 120 dienas gadā Štrbske Pleso darbolas kā kalnu slēpošanas centrs, bet visa gada garumā kā dziednieciskais kūrorts. Slēpošanas trasu augstums no 1300 – 1915 m. 

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet pārējiem piedāvājam iepazīšanos ar seno Slovākijas kalnu pilsētu Popradu, kura tiek saukta par “vārtiem uz Augstajiem Tatriem”. Poprada atrodas otrais lielākais Slovākijas akvaparks “Aquacity”, ko būs iespējams apmeklēt. 

5. DIENA 
Šodien mēs iepazīsimies ar Zemajiem Tatriem mēs piedāvajam izbraukumu uz lielāko Slovākijas slēpošanas kūrortu Jasnu. Kūrorts izvietojies Hopoka kalna ziemeļu nogāžu pakājē, Nacionāla parka teritorijā. Jasnas trases ir piemērotas jebkurai kalnu slēpotāju kategorijai. Jasna tiek pieskaitīta pie pirmās klases tūrisma centriem. Katru gadu šeit notiek nacionālās un starptautiskās sacensības kalnu slēpošanā, kuras ir iekļautas Eiropas Kausa kalendāra. 

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt interesantu pilsētiņu Liptovski Mikulāšu. Netālu no tās atrodas Eiropā lielākais termālais akvaparks “Tatralandia”.Tā īpatnība ir tā, ka minerālais ūdens baseinos nonāk no 2500m dziļuma. 

Tāpat šajā izbraukumā mēs pēc izvēles varēsim apmeklēt Demanovas Brīvības alu vai Demanovas ledus alu, kas atrodas Demanovas ielejā, netālu no Jasnas kūrorta. 
Kā alternatīvu braucienam uz Zemajiem Tatriem mēs varam tūristiem piedāvāt šajā dienā braucienu uz Zakopani, Polijas “ziemas galvaspilsētu”. Pati augstākā kalnu pilsēta Polijā atrodas 750 – 1100 m augstuma v.j.l., šaurā ieplakā starp Tatriem un Gubalovkas kalnu grēdu. 

Zakopane pastaigāsimies pa pilsētas centrālo ielu Krupowki. Nelielie koka namiņi, kas rotāti kokgriezumiem, mājīgas kafejnīcas, suvenīru bodītes atklāj vietējo kolorītu. Pastaigas noslēgumā pacelsimies Gubalovkas kalna virsotnē ar funikulieri. No augšējās platformas paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un Tatriem. Šeit var pavizināties zirgu vilktās kamanās, iedzert glāzi karstvīna, panašķoties ar kūpināto Tatru sieru. Papusdienot varat kādā no neskaitāmajām kafejnīcām. 

6. DIENA 
Šodien mēs atkal brauksim uz slēpošanas kūrortu Jasnu. 
Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt vēl vienu termālo akvaparku “Beseneva”. 

7. DIENA 
Izbraukšana no viesnīcas. 
Brauciens cauri Polijai. Ierasanās Rīgā orientējoši - 24.00. 

P.S. Maršrutā var būt nelielas izmaiņas. Ekskursiju kārtība var mainīties.

CENĀ IEKĻAUTS: 
Brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju 
1 nakts viesnīcā ar brokastīm, 4 naktis stilizētā kalnu 3* viesnīcā ar brokastīm (zviedru galds) un vakariņām (pēc ēdienkartes) 
Balneoterapijas (ieskaitot iekšējos baseinus ar termālā ūdens temperatūru 30 – 32 grādi un saunu) 2 stundu apmeklējums katru dienu 

PAPILDUS IZDEVUMI: 
Ieejas biļetes pilīs, muzejos, baznīcās, u.c. apskates objektos 
Medicīniska apdrošināšana – 7 EUR (virs 65 gadiem – 12 EUR) 
Transporta izdevumi ~ 20 EUR. Tajā skaitā 
Izbraukums uz Tantranska Lomnici un Vrbovas termālo parku – 5 EUR 
Izbraukums uz Štrbske Pleso un Popradu – 5 EUR 
Izbraukums uz Jasnu un Liptovski Mikulāšu, termālo akvaparku “Tatralandia”, Demanovas ieleju vai Zakopani ~ 10 EUR (atkarībā no maršruta un tūristu skaita) 
*Pēc tūristu vēlēšanās iespējams brauciens uz viskija ražotni Nestville Park ar ekskursiju un slovāku viskija degustāciju ~ 5 – 10 EUR 

Papildus tiek apmaksātas: ieejas biļetes pilīs, alās un muzejos, biļetes (abonementi) uz kalnu pacēlājiem, ieejas biļetes termālajos baseinos un akvaparkos. 

SVARĪGA INFORMĀCIJA: 
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma. 
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu. 
Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā. 
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

Es pasūtu ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete