HELSINKI BĒRNIEM: AKVAPARKS UN ZINĀTNES CENTRS

Informācija
Сeļojuma cena no:: 
48.00€
Ceļojuma ilgums: 
1
Ceļojumā iekļauts: 
Transfērs
Dzīvošana viesnīcā
Ēdināšana
Brauciens ar autobusu
Pasūtiet ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete

1. DIENA 
~ 00:30 izbraukšana no Rīgas uz Tallinu
7:00 VIKING LINE prāmis Tallina – Helsinki 
9:30 ierašanās Helsinkos. 

Brīvs laiks Helsinkos līdz vakaram vai Somijas zinātnes centra HEUREKA apmeklējums (Transfērs pēc vēlēšanās un par papildu samaksu) 
Heureka – tas ir galvenais zinātnes muzejs Skandināvijā. 
Muzeja ēkā un tai pieguļošajā teritorijā atrodas vairāk kā 100 dažādi eksponāti, kur Jūš un Jūsu bērni var pārbaudīt dažādus fizikas likumus darbībā. To vidū ir vienkārši izprotamas lietas, ko var viegli izskaidrot un ir tādi, kam līdz šīm brīdim pat nav pilns teorētisks apstiprinājums. Katrs no muzeja apmeklētājiem var kļūt par eksperimenta daļu, noskatīties filmu un apmeklēt planetāriju. Muzejā var aplūkot arī Somijas minerāli un dendrārijs. Protams, ka šai vietā ir arī kafejnīca un veikals. Komplekss sastāv no 3 paviljoniem un zinātnes parka GALILEI. 
Cilindriskajā paviljonā atrodas galvenā ekspozīcija, laboratorijas, kur bērni var veikt dažādus laboratorijas darbus speciālistu uzraudzībā, bērnu Heureka ar “peļu” basketbolu, teātris MINEVRA. 

Kolonnas paviljons – tā ir centra klasika. Te var vērot ilūziju eksponātus, lidojošos paklājus, gaisa lielgabalus, ar virvju palīdzību apmeklētāji var pacelt auto. 
Kolonnas un sfēriskajā paviljonos norisinās dažādas izstādes, savukārt zinātnes parkā zem atklātām debesīm ir vēja mašina, Arhimeda skrūve, šūpoles un tiltiņi. 
Ieejas biļetes apmaksājamas atsevišķi brauciena laikā. 

Līdz 12:30 muzejā atradīsies tie interesenti, kuri plāno apmeklēt arī ūdens parku Flamingo. Pārējie uzturēsies muzejā līdz pat pulksten 16:00 

Dodamies uz ūdens atrakciju parku Flamingo. Šis parks Jums dos neaizmirstamas emmocijas un prieku, īpaši, ja mīlat ūdens izklaides! 

Šeit atrodas: 
- Ūdens tunelis Magic Maya, tā garums ir 152m! Augstuma izmaiņas šim neparastajam ūdens kalniņam ir 12 metri! Laišanās pa šo ūdens tuneli notiek uz piepūšamajiem pūšļiem. Vecuma ierobežojums – 8 gadi. 
- Kalniņš Inku Ūdenskritums – tas sastāv no trim celiņiem. Pamēģinat nobraukt pa to kopā ar draugiem – kurš ātrāk?! Vecuma ierobežojums – 3 gadi. 
- Kalniņš Familia. Šai atrakcijai nav vecuma ierobežojuma! Platums ir pietiekams, lai no tā dotos jautrā nobraucienā visa ģimene! Garums 22 m, kritums – 2.8m. 
- Pašiem mazākajiem parka apmeklētājiem ūdens kalniņš 
- Kalniņš Garais strauts. Nobraucot no Garā strauta, Jūs sajutīsiet gan ātrumu gan sajūsmu. Šī atrakcija domāta tikai tiem, kas prot peldēt! Vecuma ierobežojums 10 gadi. Garums aptuveni 63 m, augstuma kritums 3m. 
- Bērnu baseins – domāts pašiem mazākajiem. Te nav dziļš un ir pilnīgi drošs. Dziļums tikai nieka 0.03m. Te atradīsiet arī rotaļlietas un divus mazus kalniņus. Ūdens temperatūra šai baseinā + 32°C. 
- Sporta baseins, kas domāts pašiem aktīvākajiem un sportiskākajiem apmeklētājiem. Te var uzspēlēt bumbu, te notiek arī vingrošanas treniņi. Dziļums 1.3m, garums 25m. Ūdens temperatūra +32°C. 
- Džakuzi, daudz aktīvo hidromasāžas punktu. Relaksācija un labsajūta garantēta! 
- Geizers. Šai ūdens parkā atrodas arī baseins, kur ir ērtas guļvietas.Sīki burbulīši apkārt veido pozitīvas emocijas un patīkamu masāžas efektu. 
- Saunas 
Pieejama arī kafejnīca katrai gaumei. 
Ieejas biļetes apmeksājamas atsevišķi tūres laikā. 
Diena, ko pavadīsiet ūdens parkā Flamingo, diez vai tik ātri aizmirsīsies! 

Tiem, kas vēlas, piedāvājam autobusa ekskursiju pa Helsinku pilsētu arr gidu krievu valodā, kuras ilgums 1.5 stunda.(tie, kas nevēlas, paliek ūdens parkā līdz pulksten 18:30.Ekskursija sākas pl. 16:00) 

Pēc bagātīgi, jautri un pilnvērtīgi pavadītass dienas, dodamies atpakaļ uz Tallinu ar prāmi Helsinki – Tallina. 

2. DIENA 
Atgriešānas Rīgā naktī. 

EKSKURSIJAS 

EKSKURSIJA HELSINKOS: 
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. 

TRANSFĒRS LĪDZ SOMU ZINĀTNES CENTRAM HEUREKA UN FLAMINGO ŪDENS ATRAKCIJU PARKAM: 
Somijas zienātnes centrs HEUREKA – galvenais Skandināvijas zinātnes muzejs 
Ūdens atrakciju parks Flamingo dāvvās Jums neaizmirstamus jautrības un prieka mirkļu!

Es pasūtu ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete