VIENAS DIENAS TŪRE HELSINKOS

Informācija
Сeļojuma cena no:: 
25.00€
Ceļojumā iekļauts: 
Brauciens ar autobusu
Pasūtiet ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete

1. DIENA 
Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu agri no rīta. Ierašanās Tallinā, iekāpšana „Eckerö line” prāmī. Ceļš uz Helsinkiem (~ 12:00-14:15). 

Prāmju uzņēmums Eckerö Line jau 25 gadu garumā apkalpo satiksmi starp Helsinkiem un Tallinu. Pašlaik maršrutā kursē moderns prāmis MS Finlandia, kas piedāvā bezmaksas Wi-Fi, iespēju atpūsties bāros un restorānos, kā arī vairākus veikalus, kur var iegādāties dzērienus un ēdienus, parfimēriju un kosmētiku par izdevīgām cenām. 

Prāmja ierašanās Helsinkos. Ekskursija pilsētā. 

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Jums būs iespēja apskatīt tās daudzas ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsiet redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur var nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Jums būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram II, senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu klintī. 

Brīvs laiks. Jūs varēsiet apmeklēt: 

Korkeasaari zoodārzs – lielākais Helsinkos un viens no senākajiem zoodārziem pasaulē (dibināts 1889. gadā). Šeit dzīvo vairāki simti dzīvnieku un vairāk nekā tūkstošs augu sugu. Šeit ir vairākas ierīces, kas imitē dažādu dzīvnieku smakas. Nokļūt līdz zoodārzam var ar prāmi no Tirgus laukuma vai ar autobusu no dzelzceļa stacijas. Var arī pastaigāties no Kulosaari stacijas (2 km) (cenas: ~ pieaugušo biļete € 12.00, bērniem līdz 4 g.v. – bezmaksas, bērniem no 4 līdz 17 gadiem - € 6.00). 

Suomenlinna cietoksnis (somu val. „somu cietoksnis)” – galvenais galvaspilsētas apskates objekts, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma objekts. Teritorijā darbojas Leļļu muzejs, kura kolekcijā ir vairāk nekā 2000 leļļu, kā arī darbojas cietums notiesātajiem par ne īpaši bargiem noziegumiem. Šeit regulāri notiek dažādi pasākumi — brīvdabas koncerti, buru regates un izstādes. Interesants fakts: visi lielgabali cietokšņa teritorijā ir lieti Krievijā, un tiem ir uzraksti tikai krievu valodā. Sakarā ar to, ka cietoksnis atrodas uz salas, tad tikt uz šejieni var tikai pa ūdeni. Prāmis atiet no Tirgus laukuma ik pēc 40 min. (cenas: ~ 7 EUR, ieskaitot prāmja biļeti turp-atpakaļ) 

Sea Life okeanārijs Helsinkos – šeit Jums būs iespēja iepazīt zemūdens pasauli un tās iemītniekus: haizivis, rajas, medūzas, jūraszirdziņus u.c. Baseini ir izkārtoti tādā veidā, ka apmeklētāji visu vēro no apakšas tunelī, bet to caurspīdīgs dibens ļauj saskatīt ik detaļu visā krāšņumā. Ik pēc stundas var vērot dažādu dzīvnieku barošanu baseinos. Līdz okeanārijam var tikt kājām no dzelzceļa stacijas vai ar tramvaju (cenas: ~ pieaugušajam no 15 gadiem -16,50€, bērnam no 3 līdz 14 g.v. (ieskaitot) - 13,00€). 

Iekāpšana prāmī. Ceļš uz Tallinu (~21:40-23:50). 

Ierašanās Tallinā. Došanās uz Rīgu. Ierašanās Rīgā nākamajā dienā naktī. 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS 
Vieta tūrisma klases autobusā 
Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 
Ekskursija Helsinkos 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES 
Pasažieru biļete „Eckeroline” prāmī maršrutā Tallina-Helsinki-Tallina OBLIGĀTI! 15 € 

APMAKSĀTS UZ VIETAS 
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās 

SVARĪGA INFORMĀCIJA 
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas 
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu 
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma 
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika 
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas. 
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām 
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām 
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007) 
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Es pasūtu ceļojumu: 
 
1 Sākt 2 Complete