Ellaidhoo Maldives by Cinnamon

Skaits zvaigznēm: 
4
Galamērķi: 

Šī naktsmītne ir 1 minūtes pastaigas attālumā no pludmales. Naktsmītne Ellaidhoo Maldives by Cinnamon atrodas salu paradīzē, atolā Alifu Alifu. Viesiem tiek piedāvātas mājīgas naktsmītnes ar greznām ērtībām. Palmu koku un balto smilšu pludmaļu ieskautajai viesnīcai ir horizonta baseins un fitnesa centrs.

Nokļūt līdz viesnīcai Ellaidhoo Maldives by Cinnamon no Males Starptautiskās lidostas ir iespējams, izmantojot hidroplānu vai motorlaivu. Brauciens ar hidroplānu ilgst 25 minūtes, savukārt brauciens ar motorlaivu ilgst 1,5 stundas.

Plašajos un gaišajos viesnīcas Ellaidhoo Maldives by Cinnamon numuros ir ērta atpūtas zona ar dīvānu, un no numuriem paveras skaists skats uz okeānu. Viesu rīcībā ir televizors ar kabeļtelevīzijas un satelīta kanāliem. Vannas istabās, kas daļēji atrodas ārā, ir atsāļots ūdens.

Spa Azmaara viesi var sevi palutināt, izmantojot privātās procedūru telpas un baudot relaksējošas masāžas. Viesu izklaidei viesnīcā katru dienu tiek organizēti niršanas ceļojumi uz Ziemeļu Ari atola brīnišķīgajiem rifiem.

Restorānā Madi visas dienas garumā viesiem tiek pasniegti bufetes tipa starptautiskās virtuves ēdieni. Bārā Iruohsnee viesi var vērot saulrietu un malkot tropiskus kokteiļus. 

Karstie piedāvājumi viesnīcai: 

No Last Minute offers to this hotels

Tūristu pārskats: 
0
Vēl nav balsu