Laipni lūdzam JS ROUTE

Patīk ceļot, bet negribās pārmaksāt par ceļojumiem? Un tas ir pilnīgi saprātīgi - kādēļ pārmaksāt par to, ko var iegūt par vis izdevīgāko cenu. Karstie ceļojumi - optimāla izvēle tiem komforta mīlētāju ceļotājiem kuri savus galamērķus izvēlas eksotiku, nepārmaksājot par to nevienu lieku centu.

Jūsu izvēlei visi populārie galamērķi:

 •                 Bāltās smiltis, silta jūra, kaislības un viss iekļauts Ēģiptē, Krētā un Turcijā.
 •                 Izcili arhitektūras pieminekļi, jautri tusiņi līdz rītam, izsmalcinātas kafeinīcas un restorāni, modes veikali un azarta pilni kazino Eiropā.
 •                 Noslēpumainā un mistiskā Āzija.
 •                 Pludmales eksotika un tropisko salu naktis pilnas ar garšvielu smaržu.
 •                 Jautro dziesmu pilnas pasēdēšanas un kalnu pārgājieni ar neaizmirstamiem skatiem viesmīlīgajā Gruzijā.
 •                 Nesteidzīgi un romantikas pilni kruīzī pa Vidus jūru un Atlantijas okeānu baltajos laineros - sajutiet savi kā leģendārā Titānika pasažieris, sajutiet leģendārās filmas varoņu kaisli.
 •                 Egles mīlat vairāk par palmām? Jūsu izvēlēi ir sniegotā Lapzeme, kur dzīvi Santa Klaus ar saviem ziemeļbriežiem.
 •                 Mīlat ekstrīmas sajūtas? Jūs gaida Alpu kūrortu žilinoši sniegotās trases.
 •                 Izzinošas ekskursijas pa vēsturiskām vietām ar pieminekļu un ievērojamu vietu apskati.

Nevarat izvēlēties? JS ROUTE konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu balstoties uz visām Jūsu vēlmēm un padarīs Jūsu atpūtu neaizmirstamu.

Domājiet kur aizlidot ar bērnu vai aizbraukt atpūsties rudenī vai ziemā - Jūsu izvēlei milzīga bērnu nometņu izvēle, pludmales tūres, iepirkšanās tūres un viss, ko var vēlēties viss izsmalcinātā tūrista un ceļotāja dvēsele un to visu Jums piedāvās JS ROUTE konsultanti.

Meklējiet kaut ko konkrātu? Pie mums Jūs atradīsiet visu - iepirkšanās tūres un pludmales atpūta, bērnu nometnes kā Latvijā tā arī ārzemēs, valodu nometnes un vēl daudz ko citu.

Tūrisma aģentūra JS ROUTE piedāvā plašu sortimentu jebkuras sarežģētības tūres, individuāla pieeja katram klientam, iespēju izstrādāt un noformēt privātu ceļojumu pašās eksotiskajā pasaules malās.

Karsto ceļojumu priekšrocības:

 • Jūs varēsiet atpūsties ar komfortu, jautri pavadīt laiku, izjust neaizmirstamu romantiku un iekrāt daudz brīnišķīgu atmiņu uz visu atlikušo mūžu.
 • Nav vajadzības ilgi gaidīt - Jūs varat doties ceļojumā jau šodien - mēs ne tikai palīdzēsim piemeklēt Jums ceļojumu balstoties uz Jūsu vēlmēm, bet bez mazākām aizķeršanām un rrūpēm no Jūsu puses noformēsim Jums vīzu un ceļojuma apdrošināšanu. Atliek vien sakrāmēt ceļa somu un doties uz lidostu. LAST MINUTE lidojumi notiek no Rīgas, Viļņas, Igaunijas, Maskavas un citām Eiropas valstīm.

Jūs ieekonomēsiet līdz 50% no ceļojuma cenas un iekonomēsiet naudu un varēsiet doties ceļojumā vēl reiz.

Visos ceļojumos mēs vienmēr esam blakus.

Iegādājoties ceļojumu pie mums, Jūs garantējiet sev drošību,konsultatīvu un praktisku atbalstu jeb kādas krūtībās, jebkurā nestandarta un Fors Major situācijās.

Un vēl, JS ROUTE tūristi var piedalīties interesantos konkursos un vinnēt vērtīgas balvas - sūtiet bildes un video atskaites par Jūsu ceļojumiem, dalaties ar saviem iespaidiem par piedzīvojumiem un saņemiet par to papildus bonusus!

Pievienojieties mūsu Tūrisma Klubam un mēs organizēsim Jūsu atpūtu viss augstākajā līmenī.