Cavalieri Art hotel

Skaits zvaigznēm: 
4
Galamērķi: 

Šī naktsmītne ir 7 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Cavalieri Art atrodas Sandžiljanā, pie pludmales. Viesiem tiek piedāvāta terase pie jūras, kā arī baseins. Viesnīcas visos numuros ir gaisa kondicionētājs un bezmaksas bezvadu internets. Viesnīca atrodas lieliskā vietā - pie Spinolas līča.

Viesnīcai ir sauļošanās terase ar saulessargiem, sauļošanās krēsliem, ģērbtuvēm un dušām. Viesi var izmantot iekštelpu baseinu, kas tiek apsildīts no aprīļa līdz novembrim.

Viesnīcā Cavalieri tiek pasniegtas bufetes tipa brokastis, savukārt pusdienās un vakariņās tiek piedāvāti Vidusjūras reģiona un vietējās virtuves ēdieni. No galvenās ēdamzāles paveras skats uz Sandžiljanas līci. Vasarā maltītes var ieturēt ārā, un sauļošanās terasē bieži tiek pasniegti grila ēdieni.

Viesnīca atrodas 300 metru attālumā no rosīgā Pačevilles rajona bāriem un restorāniem. Viesnīcas tuvumā piestāj autobusi, kas kursē uz Valletu, Sliemu un Gozo prāmju termināli. Autostāvvieta tiek nodrošināta bez maksas, atkarībā no pieejamības. 

Karstie piedāvājumi viesnīcai: 

No Last Minute offers to this hotels

Tūristu pārskats: 
0
Vēl nav balsu