Park Hotel

Skaits zvaigznēm: 
4
Galamērķi: 

Viesnīca Park atrodas 100 metru attālumā no Sliemas jūras krasta. No viesnīcas paveras skats pār Maltas galvaspilsētu Valletu. Viesiem ir pieejams vasaras jumta baseins, kā arī iekštelpu baseins ar burbuļvannu. Sabiedriskajās zonās bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums.

Restorānā Camilla katru dienu ir pieejamas bufetes tipa vakariņas un brīvizvēles maltītes ar dažādiem Vidusjūras reģiona virtuves un starptautiskās virtuves ēdieniem. Katru dienu viesiem tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis, un viesu rīcībā ir diennakts kafejnīca.

Atpūtas zonā ir pieejama satelīttelevīzija un izklaidējoši priekšnesumi. Numuros ir bezvadu internets un privāta vannas istaba ar fēnu.

Viesnīcas Park darbinieki var sniegt ieteikumus par apkārtnes ūdens sporta, pastaigu un riteņbraukšanas iespējām. Jūs varat izmantot arī Valletas ūdens taksometrus un vietējos autobusus, lai apskatītu salu. Viesnīca atrodas 2 kilometru attālumā no Sandžiljanas līča un 7 kilometru attālumā no Maltas Starptautiskās lidostas. 

Karstie piedāvājumi viesnīcai: 

No Last Minute offers to this hotels

Tūristu pārskats: 
0
Vēl nav balsu